Fisz Emade

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale experymentują starają się jednak by wszystkie ich wynaliazki łaczył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie.

 

Czytaj dalej

Happysad

Happysad - zespół został założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej przez muzyków, którzy już wcześniej grali razem. Od 1995 roku pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a w roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation. Nazwa Happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie Wszystko jedno.

Czytaj dalej

Negativ

Zespół powstał w 2015 roku. Gramy i śpiewamy po polsku - tylko własne teksty i kompozycje. Nasza muzyka to opowieści na pograniczu folka, rocka. W ciągu dwóch lat od założenia zespołu stworzyliśmy ponad 20 utworów, zagraliśmy kilkanaście koncertów.

Mamy na swoim koncie wydanie pierwszej płyty zatytułowanej " Z każdej strony ", nagranej w GPD sound studio. W tym roku wygraliśmy przegląd muzyczny Garaż nr.4 organizowany w Poznaniu. Wzięliśmy udział w Emergenzie. Nasz singiel "Cyrograf"  znajduje się na liście przebojów radia Merkury, grany również w poznańskim radiu Afera, MC radio, i Eska Rock.

Jesteśmy młodym zespołem prężnie rozwijającym swój repertuar. Na naszych koncertach świetnie bawią się zarówno młodsi jak i starsi - mówi Tomasz Śliwiński, manager zespołu.

Skład zespołu: Julia Krawczyńska / wokal, gitara akustyczna Max Śliwiński / perkusja, sampler Dobromir Czerski / gitara elektryczna, skrzypce Kuba Lewek / gitara elektryczna Wojtek Zawieja / gitara basowa

Sponsor główny

aquanet

Partnerzy

 niku logologo wfosigw kolorfitswim   faq    profile logo

                logotyp WTK   epoznan logo